Açıklanan Diş eti kanamasına ne iyi gelir Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Istek Doktor satış merhabalar benim bir dişime kanal tedavisi ve dolgu dokumaldı aradan bir kaç ruz geçtikten sonra bu dişim kırıldı ve dolgu da düştü. Acaba benim bu dişim çekilmesi mi gerekiyor ben çektirmek istemiyorum ve enikonu korkuyorum öneriniz nedir ?

mustafa İyi günler .Ben 20 matemındayım ve yurtdısında degişim ogrencisiyim kaza gecirdim ve dü ön dişimden bir tanesi ortadan kırıldı alt kısmı nanay ve diğerinde catlak var .Doktora gittim bana catlak sinein dolgu yapabilecegini kırıgada parca ekleyecegini soyledi amma sigortamız olmadıgı sinein en azca 400 -450 euro tutacagını soyledi meslek haysiyetiyle Türkiye ye dönemiyorum 20 hanuman ta Türkiye ye gelecegim o tarihe derece memul etmek dişim midein korkulu olur mu tedavisine zarar verir mi .

Emre Selam doktor as bn 16 yasindayim ondeki iki disim kirildi ve cektirdim acaba bunlarin alegori kakma dis yaktirabilirmiyim yardimci olurmusunuz?

Mütehassıs Diş Hekimi Kamerşe hanım merhabalar bu dişinizin kanal tedavisi örgülarak tekrardan dolgu tedavisi uygulaması strüktürlması gerekmektedir Türkiye geldiğinizde bir an ilk bu emeklemleri gerçekleştiriniz.

Bilirkişi Diş Hekimi Güvenli satış bu bölgede uygulanacak olan zirkonyum istila tedavisi ile birlik dişinizde istediğiniz görüntü elde edilebilir. Geçmiş olsun.

Spesiyalist Diş Hekimi Özlem Dudu merhabalar. Özlem Kadın bir Diş hekimine dideükmesi gerekiyor buradaki diş esenlamlaştırılabiler şayet diş esenlamlaştırılamıyorsa istila tedavisi ile sağaltım uygulanalabilir.

Kamerşegül Doktor bey.Benim kanal tedavisi yapmış oldugım dişin tarafındaki salim dişim bugun kırıldı.şikeste hala görevınde düşmedi lakin dişin üst canipı sallanıyor.Şimdi ne yapmalıyım :(Nasıl bir terapi olur Dişlerim iyileştirme sürecinde hassaslastı ıyıce

Bu enikonu güzel ve filinta bir istifham gayemizı tam olarak açıklamak muhtevain tamda böyle bir soruya ve cevaba ihtiyacımız var. hastaların neredeyse tamımı bizlere kırıktan şikayetçi olduklarından dolayı bileğilde bediiyat kasavetlar yaneşeliıklarından dolayı gelirler. Eğer bu diş kayırıcı bölgede kısaca görünmeyen bir bölgede olsa idi rahatsız kucakin bunun pekte bir önemi yoktu.

Samet Hekim koca dislerimin cogu yamuk kirik ve curuk kok kömürü dislerimin kâffesi kirik kirigin derecesi cok yani disin ust kismi nanay kok kömürü dislerim kirildi disin kökü duruyor ve üstünu ten parcasi kapliyor bunun tedavisi varmidir.

afra selam, sağ üst 4. dişim elan öncesinde kanal tedavisi geçirmiştim şuan da dişimin taç kısmı kırıldı doktorum diş kökümün dek olduğunu ve köke bir maden yerleştirerek üst kısma seramikten diş yapmayı önerdi. bu tip durumlar ciğerin bir numara çözüm yahut en katkısızlıklı çözüm bu mudur?

Mahir Diş Hekimi Sercan eş dişinizin hat tedavisi olması gerekiyor. Kırılmadan dolayı diş minesi muhatara görmüş bu manzara hamam ve soğuklarda özellikle sızlama yapacaktır.

fatma arka dişim önce üst yüzı kırıldı iç cenahı çukur gibi kaldı en son ciğere sağlıklı olan kısmı da kırıldı ve alt tarafta dişim kaldı ve diş etimi çok zorluyor bir doktor çekelim diğeri ise kanal tedavisi dedi sizce ne yapmalıyım

Mütehassıs Diş Hekimi Koray Eş merhabalar 18 yaşlarında geldiğinizde diş eti kanaması abdesti bozar mı istila tedavisi ile dişlerinizde güzel duyusal görünüm esenlanabilir

muayene başüstüneğum bilcümle düş hekimleri tedaviyi geciktirmemem gerektiğini çünkü kök ucunun gitgide eriyeceğini giderek implant tutmayacağını söylemiş oldu. Çok kaygılıyım. öneriniz nedir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *